Обчисли площу поверхні прямокутного паралелепіпеда з вимірами 5,4 см; 8 см та 2,1 см. Допоможіть

будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Виталик.

Відповідь:

Sп = 142,68 см²

Покрокове пояснення:

Формула площа повної  поверхні прямокутного паралелепіпеда:

Sп =2*(ab + ac+ bc)

де a,b, c- виміри паралелепіпеда.

За умовою :

а = 5,4 см

b = 8 см

с = 2,1 см

Знайдемо площу  повноъ поверхні :

Sп = 2* ( 5,4 * 8 + 5,4 * 2,1 + 8 * 2, 1) = 2 * ( 43,2 + 11,34 + 16,8) =

=  2* 71,34 = 142,68 см²