НСД (45;60)помогите пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

Щоб знайти найбільший спільний дільник, потрібно розкласти числа на прості множники і виписати спільні:

45|3

15|3

5|5

1|

45 = 3*3*5

60|2

30|2

15|3

5|5

1|

60 = 2*2*3*5

НСД (45;60) = 3*5 = 15

Отвечает Рыженков Кирилл.

Пошаговое объяснение:

НСД (45;60)=3*5=15

45=5*3*3

60= 2*5*2*3