Знайдіть значення виразів, обираючи зручний порядок 879-(458+179). ПЖЖЖ БИСТРООО​


Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.

Пошаговое объяснение:

879-(458+179)=879-637=242