Є 10 білетів (√1-√10) Яка ймовірність того, що у студента на контрольній роботі буде білет √8​


Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Відповідь:     1/10 .

Покрокове пояснення:

     P = m/n ;     m = 1 ;    n = 10 ;

     P = 1/10 .