У трьох мішках є 135 кг борошна. Відомо що в першому і другому разом 86 кг борошна, а у третьому -

на 7 кг більше, ніж у другому. Скільки кілограмів борошна у першому мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботарёв Вадим.

Ответ:

44 кг

Пошаговое объяснение:

1) 135 - 86 = 49 (кг) - муки в 3 мешке

2) 49 - 7 = 42 (кг) - муки во 2 мешке

3) 135 - (49 + 42) = 135 - 91 = 44 (кг) - в 1 мешке