ручка коштує а грн,а олівець b грн . знайди відношення вартості 3 ручок до вартості 9 олівців

ставлю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Бердников Миша.

Ответ:

a/3b

Пошаговое объяснение:

1 ручка = а грн

3 ручки = 3а грн

1 карандаш = b грн

9 карандашей = 9b грн

Отношение: 3а/9b = a/3b

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 ручка  коштує - а грн, тоді 3 ручки коштують - 3а грн, а 1 олівець коштує  - b грн , тоді 9 олівців  коштують - 9b грн

Складемо співвідношення : 3а / 9b = a / 3b