Розмісти в порядку зростання дробів з розписом 5/6, 1/2, 5/18, 7/9, 2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Карина.

Відповідь:

5/18, 1/2, 2/3, 7/9, 5/6

Покрокове пояснення:1/2=9/18, 2/3=12/18, 7/9=14/18, 5/6=15/18. Через це я так розмістила дроби(◍•ᴗ•◍)