Зведіть до найменшого спільного знаменника дріб 3/8 і 1/6помогите!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Гудина Соня.

Ответ:

9/24 и 4/24.

Пошаговое объяснение:

НОК (8,6) = 24

3/8 = (3•3)/(8•3) = 9/24;

1/6 = (1•4)/(6•4) = 4/24.