Використовуючи основну властивість дробу, знайди значення x: 3/4=9/x+8 і 5/13=x+4/52


Ответы на вопрос

Отвечает Трошин Евгений.

Пошаговое объяснение:

х:3/4х=8

9/х+8х=4

х+4/52х=26