Точка С належить відрізку АК, АС=44см, відрізок СК на 28 см коротший за відрізок АС. Знайдіть

довжину відрізка АК.

Ответы на вопрос

Отвечает Филонов Даня.

Ответ:

CK=28+AC=28+14=42(см)

Отже: AK=AC+CK=14+42=56(см)

надеюсь помогла)