Геометрична задача: обчисли периметр прямокутника, якщо його ширина 11мм, а довжина на 8мм довша.


Ответы на вопрос

Отвечает Тлегенов Даурен.

1) 11+08=19(мм) - довжина

2) 11+11+19+19=60 мм=6см