Стефанія за перший день прочитала 1/6 частину книжки, за другий - 5/18 за третій -1/3 за четвертий

- решту. Яку частинку книги Стефанія прочитала за четвертий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Курилкин Антон.

Ответ:   2/9.

Пошаговое объяснение:

1 день - 1/6;

2 день - 5/18;

3 день  - 1/3;

4 день - 1-(1/6+5/18+1/3) = 1-(3/18+5/18+6/18)=1-14/18 = 18/18 - 14/18 =

= 4/18 =  2/9 часть книги.