Як зміниться добуток двох натуральних чисел, якщо один з множників збільшити у 12 разів, а другий

зменшити в 3 рази?​

Ответы на вопрос

Отвечает Запоточна Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення: Наприклад: перше число 5, друге 6.

5*6=30

5*12=60

6:3=

60*2=1200

120:30=

120-30=90

Відповідь: добуток збільшиться в чотири раза, або на 90

Отвечает Никитенко Григорий.

Пошаговое объяснение:

Произведение увеличиться в 4 раза