Для пошиття 4 планів понадобится 18 метрів ткані, скільки метрів ткані знадобиться для пошиття 36

плащів? Допоможить розв'язати

Ответы на вопрос

Отвечает Маланин Оксана.

Ответ:

162 М ткани понадобиться для пошиття 36 плащів

Пошаговое объяснение:

1) 18:4=4,5 (М)

2)4,5*36=162 (М)

Отвечает Соколовская Анастасия.
1) 18:4=4,5(м)
2) 4.5 *36=162(м)

Відповідь: для пошиття 36 плащів знадобиться 162 метри тканини.