Спростити вираз та знайти його значення 17х+25х-32х, якщо x=12 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахмангулов Тимур.

Ответ:   120.

Пошаговое объяснение:

17х+25х-32х=10x, якщо x=12

10x=10*12=120.