У вівторок музей відвідали 530 осіб що в 3 рази менше ніж у понеділок і на 45 більше ніж у середу

скільки осіб побували в музеї протягом цих трьох днів СРОЧНО!! !

Ответы на вопрос

Отвечает Мотренко Денис.

Ответ:

1) 530*3=1590 (о) в 1д

2)530-45= 485 (о) в 3 д

3) 1590+530+485=2 605 (о) за 3 д

Пошаговое объяснение: удачи

Отвечает Вдовин Александр.

Відповідь:

1) 530*3=1590 (о) в 1д

2)530-45= 485 (о) в 3 д

3) 1590+530+485=2 605 (о) за 3 дня

Покрокове пояснення: