Дві майстрині за годину роботи вишивають 12 серветок. Скільки серветок вишиють 5 майстринь за 3

години роботи за однакової продуктивності праці?

Ответы на вопрос

Отвечает Часовской Вадим.

12/2=6 серветок одна майстриня за 1 годину

6*5=30 серветок вишиють 5 майстринь за 1 годину

30*3=90 серветок вишиють 5 майстринь за 3 години