На трьох полицях 720 книг. На першій і другій полицях було 432 книги, а на другій і третій - 356. -

Скільки книг було на другій полиці? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кальонов Мирослав.

720-432= 288 (кн.) На 3-ій полиці

356-288=. 68 (кн.) На 1-ій полиці

720-(288+.68)=.500(кн.) На 2-ій