- 1. (2 бала) Функція задана формулою f(x) = x² - 3x. Знайти: a) f(-3) i f(1); b) Нулi функції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулясова Елизавета.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) f(-3) =(-3)^2 - 3*(-3) = 18

f(1) = (-1)^2 - 3*(-1)= 4

2) нулі функції:

x^2-3x=0

x(x-3)=0

X=0  i    x=3