Визнач масу кожного птаха Півень-? Індик-? Качка-400г Всьго-6400


Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Полина.

Ответ:

Маса Півня—3000 г, маса Індика—3000 г.

Пошаговое объяснение:

х+х+400=6400

2х+400=6400

2х=6400-400

2х=6000

х=6000:2

х=3000(г)