За 7 днів 4 лісники посадили 504 дерев .Скільки дерев посадив один лісник за 5 днів.


Ответы на вопрос

Отвечает Копытина Соня.

Відповідь:90 дерев посадив 1 лісник за 5 днів

Покрокове пояснення:

504:7=72(д)- 4 лісника за 1 день

72:4=18(д)- 1 лісник за 1 день

18*5=90(д)- 1 лісник за 5 днів

можна будь ласка "найкраща відповідь"