Довжина одного відрізка 5 1/4 дм, а другого у 3 рази більша за довжину першого . На скільки

дециметрів довжина другого відрізка більша за довжину першого? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСККА!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

на 10 1/2 дм больше

Пошаговое объяснение:

1) 5 1/4 * 3 = 21/4 * 3 = 63/4 = 15 3/4 (дм) - длина 2 отрезка

2) 15 3/4 - 5 1/4 = 10 2/4 = 10 1/2 (дм) - больше длина второго отрезка

Отвечает Зажарский Максим.

Ответ:

10,5 дм

Пошаговое объяснение:

5 1/4 = 5,25 дм

5,25*3=15,75 (дм) довжина другого відрізка

на 15,75-5,25=10,5 (дм) довжина другого відрізка більша за довжину першого