Який відсотковий вміст солі в розчині, якщо в 45 г розчину міститься 13,5 г солі?


Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Мария.

Ответ: 30%

Пошаговое объяснение:

13,5:45*100%= 0,3*100% = 30%