Помогите пжжж Чому дорівнює площа поверхні прямокутного паралелепіпеда, що має довжину 15см,

ширину 10 см і висоту 12см? Розв яжіть рівняння: (3х – 1) – 26 = 55 5*(4 – х ) + 15 = 20

Ответы на вопрос

Отвечает Побережнюк Диана.

Ответ:

(3х-1)-26=55

(3х-1)-55=26

Х=55-26

Х=29

__________

Х=55-26

26=26

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

(3×26-1)-26=51

Пошаговое объяснение:

100% правилно