Допоможіть пж не можу рішити дріб 60/25:16/25


Ответы на вопрос

Отвечает Smetanina Ksenia.

Пошаговое объяснение:

 \frac{60}{25}  \div  \frac{16}{25}  =  \frac{60 \times 25}{25 \times 16}  =  \frac{1500}{400}  =  \frac{15 \times 100}{4 \times 100}  = 3 \frac{3}{4}