Туристи вирушили зі Львова у Карпати. Спочатку група туристів проїхала 3/4 усього шляху на

автомобілі з постійною швидкістю 90 км/год, а решту шляху - на конях гірськими стежками з постійною швидкістю 6 км/год. Визначте середню швидкість руху групи туристів даю 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Дуга Сергей.

Ответ:

v1=90 км/год

v2=6 км/год

S1=3/4*S

S2=S/4

____________

v(ср)-?

v(cр)=S/t

t=t1+t2

t1=S1/v1

t2=S2/v2

S1=3S/4

S2=S/4

Теперь все собираем в обратном порядке :), мы же физику считаем.

v(cр)=S/(3S/4v1+S/4v2)=S/(S(3v2+v1)/(4v1*v2))=4v1v2/(3v2+v1)

Теперь тупо подставляем и анализируем.

v(ср)=4*90*6/(3*6+90)=4*90/(3+15)=4*5=20 км/год  - похоже на правду.

Пошаговое объяснение: