Периметр прямокутника дорівнює периметру квадрата зі стороною 35 см. Одна із сторін прямокутника

дорівнює 28 см. Знайдіть довжину невідомої сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Ревуцкая Лиза.

Ответ:

Можемо знайти периметр квадрата: Р=4а=4×35=140(см)

Значить периметр прямокутника такий самий, можемо знайти довжину невідомої сторони прямокутника: Р=а×б; 140=28×б ; б=5(см)

Відповідь: 5 см