Сума двох чисел дорівнює 40 ,причому одне з них у 7 розів більше за друге .Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Шмидт Ольга.
Нехай х - 1 число, 7х=2 число
Х+7х=40
8х=40
х=5
5-1 число
2 число-5*7=35
Отметь как «лучший ответ»