1)8m-1+m 2) 12x+x+5 3) 3x+4x-5 4) 3m+10m+2 5) 27a-3a+2a 6) 18n+6+3n решите пожалуйста срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Коханевич Влад.

Ответ:

1) 9m - 1; 2) 13x + 5; 3) 7x - 5; 4) 13m + 2; 5) 26m;

6) 21n + 6.

Пошаговое объяснение:

Користуємось правилом: відомі в право, невідомі в ліво.

1) 8m - 1 + m = 8m + m - 1 = 9m - 1

Коли перед числом або літерою стоїть знак - або +, то ми зі знаком переносимо до того числа, яке будемо віднімати або додавати.

Наприклад: + 2 + 2а = 7а + 2а + 2 = 9а + 2

2) 12х + х + 5 = 13х + 5

3) + 4х - 5 = 7х - 5

4) 3m + 10m + 2 = 13m + 2

5) 27a - 3a + 2a =

В такому випадку, де всі числа з літерою, ми не звертаємо увагу на знак - або +, а розв'язуємо по черзі.

5) 27а - + = 26а

6) 18n + 6 + 3n = 18n + 3n + 6 = 21n + 6

Що ще потрібно робити у розв'язуванні таких прикладів (за бажанням)? Потрібно підкреслювати однією __ те число, яке будемо перше додавати або віднімати. А друге підкреслювати двома __, як дієслово.

Наприклад: 5а - 6 - 2а = 3а - 6.