4)3 одного міста в інше одночасно виїхали дві машини.Одна з них рухалась із швидкістю 55км/год, а

друга - на 8км/год повільніше. Яка буде відстань між ними через 8год. після початку руху ?​ Даю 20⭐

Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Машуля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1.55-8=43(км/год)- швідкість другої машини.

2. 55×8= 440(км)- відстань яку подолає машина за 8 годин.

3. 43×8= 344(км)- відстань ,яку подолає друга машина за 8 годин.

4. 440-344=96(км) відстань між машинами через 8 годин.