У класі 12 хлопців. Це становить 3/8 від усіх учнів класу. Скільки учнів у класі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Трусильникова Валентина.

Відповідь:

32

Покрокове пояснення:

12×8÷3=32 усіх учнів в класі

Отвечает Досан Айка.

Ответ:16

Пошаговое объяснение:Я хз, что-то не правильно но

12×3=36 36:8=4,5

12+4,5=