Поможіть будь ласка скласти вирази й обчислити їхні значення. 1. Число 25000 збільшити на добуток

500 і 30.2. Частку чисел 1400 і 20 зменшити на 50.3.Сума чисел 300000 і 20000 зменшити в 50 разів.

Ответы на вопрос

Отвечает Чурашов Артур.

Ответ: 1) 40000. 2) 20. 3) 6400.

Пошаговое объяснение:

Насколько я понял, нужно найти:

1. 25000+500×30 = 25000+15000 = 40000

2. 1400÷20−50 = 70−50 = 20

3. (300000+20000)÷50 = 320000÷50 = 6400