Знайдіть довжину сторони ВС трикутника ABC, якщо AB = 8.5cM ВС на 2,1 см більша за АС, а периметр

трикутника дорівнює 21 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шелевиля Стас.
1)21-8,5=12,5 (BC І АС)
2)(12,5-2,1):2=5,2(АС)
3)12,5-5,2=7,3(ВС)

Перевірка: 8,5+5,2+7,3=21

Відповідь:АВ=8,5см;ВС=7,3;АС=5,2