Із двох сіл, відстань між якими 10км вийшло два робiтника, якi рухались рiзних напрямах. Яка

відстань буде мiж робітниками через 2 години руху, якщо швидкість першого - 4 км/год, а другого - на 2км бiльше. Через скiльки годин вiдстань між робітниками буде 40км, якщо швидкiсть iх руху не буде змiнюватись? Помогите пжжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Тикото Владислава.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)4+2=6(км/год) - швидкість другого робітника

2)4+6=10(км/год) - швидкість обох робітників

3)10×2=20(км)

4)40÷10=4(год) - відстань між робітниками через 40 км