Перша мотузка на 4,58 м довша за другу. Третя мотузка на 9,43 м довша за другу. Яка загальна

довжина трьох мотузок, якщо довжина другої мотузки - 18,79 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

Відповідь:

42,36

Покрокове пояснення:

1)18,79-4,58=14,21(м)-довжина 1 мотузки;

2)18,79-9,43=9,36(м)-довжина 3 мотузки;

3)18,79+14,21=33(м)-довжина 1 і 3 разом;

4)33+9,36=42,36(м)-довжина всіх мотузок.