ПИТАННЯ: 18/20 Обчисліть: 20² : 100 + 6² = УВАГА! Відповідь записуйте тільки цифрами


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:

40

Покрокове пояснення:

1)20*20=400

2)400:100=4

3)6*6=36

4)4+36=40