до магазину привезли 14 ящиків яблук та 16 ящиків апельсинів загальною массою 600кг.Скільки

кіллограмів привезли яблук та апельсинів окремо якщо маса ящиків однакова

Ответы на вопрос

Отвечает Krasnikov Yaroslav.

Пошаговое объяснение:

1) 16+14=30-скільки всього ящиків

2)600:30=20- кг на один ящик

3)20•16=320(кг) - апельсинів

4)20•14=280(кг) - яблук

Отвечает Ушакова Маша.
1) 16+14=30(кг)-скільки всього ящиків
2)600:30=20- кг на один ящик
3)20*16=320(кг) - апельсинів
4)20*14=280(кг) - яблук