СРОЧНО на новий навчальний рік Олені купили 16 зошитів. Зошит в клітинку коштує 12 грн а в лінію

10. Скільки купили зошитів кожного виду якщо за покупку заплатили 182 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязов Ильхам.

Відповідь:

11 - в клітинку

5 - в лінійку

Покрокове пояснення:

Нехай зошитів в клітинку дорівнює х,

тоді зошитів в лінійку 16-х.

Тоді маємо рівняння:

12x+10(16-x)=182 = > \\12x+160-10x=182= > \\2x=182-160=22= > \\x=\frac{22}{2} =11

16-11=5 - зошитів в лінійку

Тоді Олені купили 11 зошитів в клітинку і 5 зошитів в лінійку