Алмас ұзындығы 4см, ені 3 см тік төртбұрыш сызды.Әр қабырғасы одан 2см ұзын өз тік төртбұрышыңды

сыз. Оңың периметрін тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Даша.

Ответ:

P=2*(3+4)=2*7=14 cM

S=3*4=12 cM²