З одного міста виїхали два автомобілі в протилежні сторони. з якою швидкістю вони віддаляються один

від одного, якщо швидкість першого 90 км/год а другого 110 км/год. Яка відстань між ними буде через 4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Гатауллина Аня.

Відповідь: 200;800

Покрокове пояснення:

1) 110+90=200(км/год)-швидкість віддалення;

2) 200*4=800(км)-відстань між ними через чотири години.