Довжина однієї із сторін прямокутника дорівнює 23 см, що на 14 см менше, ніж довжина другої

сторони. Знайдіть периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьева Вероника.

Ответ:

S=120 (см^2)

Пошаговое объяснение:

а=23см

b=a+14 (cм)

S-?

1.b=a+14=23+14=37 (см)

2.S=2*a+2*b=2*23+2*37=46+74=120 (см^2)