Обчисліть площу круга якщо довжина кола яка його обмежує, дорівнює 11.47 дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Клонина Алёна.

Ответ:

Довжина кола дорівнює:

C = 2πR= 11,47 дм , звідси знайдемо радіус

R = 11,47 : (2π) = 11,47 : 2*3,14=18

Площа круга дорівнює:

S = πR² = 3,14* 18²= 1,017 дм²