3. Вместо знака * напишите такое число, чтобы графики функций пересекались: 1) y=5х-1 и у=*х+2; 2)

у=*х+7 и у 8-3x; 3) y=6-7x и y=*x+8; 4) у=*х+1 и у=5x+4 пж помогите побыстрее​

Ответы на вопрос

Отвечает Закиева Ирина.

y=5x-1 и у=*x+2 - щоб графіки перетиналися, треба, щоб функції мали однакове значення при однаковому значенні x. Тому потрібно розв'язати рівняння 5x-1=*x+2. Розв'язуючи його, отримаємо * = -3.

Отже, у=-3x+2.

у=*x+7 і у=8-3x - щоб графіки перетиналися, треба, щоб функції мали однакове значення при однаковому значенні x. Тому потрібно розв'язати рівняння *x+7=8-3x. Розв'язуючи його, отримаємо * = 1.

Отже, у=x+7.

y=6-7x і y=*x+8 - щоб графіки перетиналися, треба, щоб функції мали однакове значення при однаковому значенні x. Тому потрібно розв'язати рівняння 6-7x=*x+8. Розв'язуючи його, отримаємо * = 7/8.

Отже, у=(7/8)x+8.

у=*x+1 і у=5x+4 - щоб графіки перетиналися, треба, щоб функції мали однакове значення при однаковому значенні x. Тому потрібно розв'язати рівняння *x+1=5x+4. Розв'язуючи його, отримаємо * = 3.

Отже, у=3x+1.