Поможіть будь ласка 7,3-o=8 3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Антон.
Щоб знайти необхідне значення змінної, треба розв'язати рівняння:

7,3 - o = 8 3/5

Спочатку перетворимо змішану дріб на неправильний:

8 3/5 = 43/5

Тоді маємо:

7,3 - o = 43/5

Потім переведемо десяткове число в дріб:

7,3 = 73/10

Тоді рівняння прийме вигляд:

73/10 - o = 43/5

Перенесемо o на один бік, а чисельники на інший:

73/10 - 43/5 = o

Спростимо дроби:

(73 * 5 - 43 * 10) / (10 * 5) = o

(365 - 430) / 50 = o

-65/50 = o

-13/10 = o

Відповідь: o = -13/10.