Потяг від станції А до станції в рухався з швидкістю 62 км/год. Знайди відстань між станціями, якщо

0,4 цієї відстані становить 37,2 км. За скільки годин потяг проїхав цю відстань?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гмирянская Таня.

Ответ:S = 2,5 * 37,2 = 93 км

Пошаговое объяснение:

Позначимо відстань між станціями як S. За умовою задачі, 0,4 цієї відстані становить 37,2 км. Тоді ми можемо записати:

0,4S = 37,2

Щоб знайти відстань між станціями S, потрібно цю рівність помножити на 2,5 (або поділити обидві частини на 0,4):

S = 2,5 * 37,2 = 93 км

Отже, відстань між станціями становить 93 км.

Для того, щоб знайти час, за який потяг проїхав цю відстань, ми можемо використати формулу:

час = відстань / швидкість

Замінюємо відстань та швидкість на відповідні значення:

час = 93 км / 62 км/год = 1,5 год

Отже, потяг проїхав відстань між станціями за 1,5 год.

Отвечает Непитаев Денис.

Ответ:

расстояние между станциями 93 км,поезд проехал его за 1,5 часа

Пошаговое объяснение:

0,4    это 37,2 км    ,тогда чтобы найти весь путь надо:

37,2 : 0,4=93 км -это весь путь

t=S:v     формула для нахождения времени

93:62= 1,5 ч  за это время проехал это расстояние поезд