Самостійна робота. Віднімання раціональних чисел. Розкриття дужок. (6 клас) 2 варіант. 1. Обчисли.

7-12 -18-(-27) -5-9 -5+(-14) 23+(-5) -17+13​

Ответы на вопрос

Отвечает Логвиненко Коля.

1)  7 - 12 - 18 - ( - 27 ) - 5 - 9 - 5 + ( - 14 ) = - 5 - 18 + 27 - 14 - 5 - 14 =

    = - 23 + 27 - 19 - 14 = 4 - 19 - 14 = - 15 - 14 = - 29.

Ответ:  - 29.

2)  23 + ( - 5 ) - 17 + 13 = 23 - 5 - 17 + 13 = 18 - 17 + 13 = 1 + 13 = 14.

Ответ:  14.

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

1) 7 - 12 - 18 - ( - 27 ) - 5 - 9 - 5 + ( - 14 ) = - 5 - 18 + 27 - 14 - 5 - 14 =

= - 23 + 27 - 19 - 14 = 4 - 19 - 14 = - 15 - 14 = - 29.

Ответ: - 29.

2) 23 + ( - 5 ) - 17 + 13 = 23 - 5 - 17 + 13 = 18 - 17 + 13 = 1 + 13 = 14.

Ответ: 14.

Пошаговое объяснение: