Знайти загальний вид первісних для функции y=x+1 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Юлия.
Функція y = x + 1 має просту лінійну форму, тому для знаходження загального вигляду її первісної можна скористатися формулою для первісної від функції лінії:

∫(x + 1) dx = (1/2)x^2 + x + C

де С - це довільна константа інтегрування.

Отже, загальний вигляд первісних для функції y = x + 1 має вигляд:

F(x) = (1/2)x^2 + x + C

де C - це довільна константа інтегрування.