Знайдіть значення виразу (9/14-(-5/21)):(2 9/14) Дуже треба допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельничук Христя.

9/14+5/21=27/42+10/42=37/42

37/42:2 9/14=37/42*14/37=1/3