СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ!! З модулями,знайти корінь рівняння: l8x-3,6l=5,2


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:Почнемо з того, що перетворимо дане рівняння до вигляду, де один бік буде дорівнювати нулю:

|8x - 3.6| - 5.2 = 0

Тепер скористаємося модулем, щоб виразити два різних випадки:

8x - 3.6 - 5.2 = 0 або 8x - 3.6 + 5.2 = 0

Розв'язуємо кожен з цих випадків:

8x - 8.8 = 0 або 8x + 1.6 = 0

8x = 8.8 або 8x = -1.6

x = 1.1 або x = -0.2

Таким чином, ми отримали два значення x, які задовольняють дане рівняння:

x = 1.1 або x = -0.2

Покрокове пояснення:

Отвечает Гнатишина Элеонора.

Ответ:

-0,2; 1,1

Пошаговое объяснение:

|8х - 3,6| = 5,2

1)

8х - 3,6 = -5,2

8х = -5,2 + 3,6

8х = -1,6

х = -1,6 : 8

х1 = -0,2

2)

8х - 3,6 = 5,2

8х = 5,2 + 3,6

8х = 8,8

х = 8,8 : 8

х2 = 1,1