Розв'яжи рівняння 7 + x = 4 визначити його корінь....-24-у= -16


Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Дарья.

Ответ:

x=-3

y=-8

Пошаговое объяснение:

1)+x=4-7

x=-3

2) -y=-16+24

-y=8

y=-8